Jak zarządzać zasobami ludzkimi w erze cyfrowej? Rozwiązania kadrowo płacowe od WaproW erze cyfryzacji coraz więcej procesów biznesowych przenosi się do Internetu. Jednocześnie świat wirtualny staje się dla nas doskonałym źródłem wiedzy, którą możemy wykorzystywać w swojej codziennej pracy. Automatyzacja procesów i powszechny dostęp do informacji powodują, że jesteśmy zmuszeni zrewidować nasze podejście do zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawdź, jakie rozwiązania kadrowo-płacowe proponuje Wapro!

Digitalizacja procesów kadrowo-płacowych - wyzwania i korzyści

Nowe technologie zrewolucjonizowały nasze podejście do pracy. Wiele obowiązków służbowych możemy wykonywać zdalnie, a dokumenty papierowe są systematycznie zastępowane dokumentami w wersji cyfrowej. Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu informatycznemu możliwa jest sprawna digitalizacja procesów kadrowo-płacowych. Cyfrowy obieg dokumentów w firmie zwiększa bezpieczeństwo danych i redukuje do minimum ryzyko popełnienia błędu. Korzyści wynikające z digitalizacji procesów kadrowo-płacowych to przede wszystkim:

  • automatyzacja procesów związanych z rozliczeniami, wystawianiem faktur i obiegiem dokumentów,
  • lepsza organizacja pracy i zarządzanie czasem,
  • szybsze i bardziej świadome podejmowanie decyzji,
  • możliwość lepszego wykorzystania potencjału pracowników

Pojawienie się nowych technologii wiąże się również z pewnymi wyzwaniami. Są nimi przede wszystkim konieczność przeszkolenia personelu z obsługi oprogramowania, ograniczenie dostępu do danych osobom nieuprawnionym oraz dbanie o przestrzeganie procedur związanych z bezpieczeństwem informacji przechowywanych w chmurze.

Jak zarządzać zasobami ludzkimi w erze cyfrowej? Wybierz innowacyjny program kadrowo-płacowy Wapro Gang

Jeśli chcesz usprawnić proces zarządzania zasobami ludzkimi w Twojej firmie, profesjonalny program do kadr i płac szybko Ci w tym pomoże. Wapro Gang to zintegrowane i nowoczesne narzędzie dostępne w czterech wariantach przeznaczonych dla różnej wielkości przedsiębiorstw oraz dla biur rachunkowych: BIZNES, PRESTIŻ, BIURO i BIURO PLUS. System składa się z takich modułów jak:

  • moduł kadrowo-płacowy,
  • moduł umów cywilno-prawnych,
  • funkcje umożliwiające współpracę z programem Płatnik,
  • e-Deklaracje,
  • eksport danych do systemu PFRON,
  • e-Archiwum dokumentów i wiele innych.

Każdy moduł składa się z wielu praktycznych funkcjonalności. Za pomocą programu możesz prowadzić więcej niż jedną firmę, wygodnie współpracować z US i ZUS, systemem Wapro analizy i aplikacjami Wapro ERP. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest również eksport przelewów do banków oraz możliwość importu danych z rejestratorów czasu pracy.

Kadry i płace w chmurze - poznaj zalety tego rozwiązania

Dobre oprogramowanie dla HR to takie, które odciąża pracownika i pozwala wykorzystać jego potencjał do bardziej złożonych celów. Zamiast skupiać się na poprawności danych, drukowaniu umów i wysyłaniu ich do osób zatrudnionych, pracownik może planować, zarządzać procesami kadrowo-płacowymi i wprowadzać ulepszenia.

Wybierając program kadrowo-płacowy Wapro Gang, zyskasz lepszą kontrolę nad przepływem danych w firmie. Wszystkie informacje będą dostępne w chmurze, co znacząco ułatwia odszukanie konkretnych danych, utrzymanie porządku w dokumentacji i podejmowanie decyzji o urlopach. Kadry i płace w chmurze umożliwiają sprawną wymianę danych. Poszczególne funkcje zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były zgodne z aktualnymi przepisami. Korzystanie z zaawansowanego oprogramowania informatycznego pozwala wyeliminować błędy, zwiększa komfort pracy oraz umożliwia redukcję kosztów zatrudnienia.

Zastanawiasz się, czy program kadrowo-płacowy Wapro Gang jest właśnie dla Ciebie? Możesz to łatwo sprawdzić! Wystarczy, że pobierzesz wersję próbną ze strony producenta. W ten sposób będziesz mógł osobiście przekonać się, czy proponowane funkcjonalności są w stanie usprawnić procesy kadrowo-płacowe w Twojej firmie. Digitalizacja tych procesów wydaje się nieunikniona. Dlatego warto już dzisiaj pomyśleć o tym, jak dostosować ten obszar działania firmy do wciąż zmieniających się wymogów rynkowych.