WordPress jest najpopularniejszym CMS-em stron internetowych na naszej planecie nie bez powoduIstnieją tony wspaniałych wtyczek WordPress, które pomogą uczynić Twoją witrynę bardziej profesjonalną, bezpieczną i funkcjonalną. Niestety, nie wszystkie wtyczki WordPress są stworzone tak samo. Będziesz chciał się upewnić, że instalujesz tylko renomowane i dobrze oceniane wtyczki, aby zminimalizować ryzyko zhakowania Twojej witryny. Ale nawet jeśli wtyczki są dość istotne dla użytkowników WordPressa, ważne jest, aby upewnić się, że utrzymujesz swoją witrynę chronioną przed złośliwą działalnością. Upewnij się, że masz zainstalowane oprogramowanie antywirusowe do skanowania witryny w poszukiwaniu wirusów i innych szkodliwych treści.

Responsive WordPress

Jak sama nazwa wskazuje, wtyczka Responsive WordPress pozwoli Ci stworzyć responsywną stronę internetową od podstaw. Najlepszą rzeczą w tej wtyczce jest to, że jest ona całkowicie darmowa. Wtyczka ta obsługuje wszystkie nowoczesne przeglądarki, w tym urządzenia mobilne i tablety. Dzięki niemu możesz łatwo stworzyć responsywną stronę internetową i mieć ją gotową do pracy w ciągu kilku kliknięć. Możesz również użyć tej wtyczki, aby przekształcić nieresponsywną stronę internetową w responsywną. Ta wtyczka najlepiej nadaje się dla początkujących, którzy chcą stworzyć responsywną stronę internetową. Jest bardzo łatwy w użyciu i sprawi, że Twoja strona będzie gotowa do urządzeń mobilnych w krótkim czasie.

Sumo: email newsletter

Jeśli tworzysz listę mailingową na swojej stronie, możesz skorzystać z darmowej wtyczki Sumo. Jest to rozwiązanie typu all-in-one do email marketingu dla stron internetowych WordPress. Możesz użyć tej wtyczki do tworzenia pięknych biuletynów e-mailowych, rozwijania listy mailingowej i zbierania subskrybentów. Możesz tworzyć różne biuletyny dla różnych kategorii lub tematów i wysyłać je w odpowiednim czasie. Dzięki Sumo możesz tworzyć wysoce spersonalizowane biuletyny i dodawać do nich tony różnych typów treści. Istnieje mnóstwo opcji i funkcji, których możesz użyć, aby twoje biuletyny były jeszcze lepsze.

Video Marketing Pro

Jeśli chcesz zacząć używać marketingu wideo na swojej stronie, powinieneś zdecydowanie zainstalować wtyczkę Video Marketing Pro WordPress. Ta wtyczka pozwala tworzyć niestandardowe filmy i z łatwością publikować je w swojej witrynie WordPress. Możesz dodać filmy do swojej strony głównej, postów, a nawet paska bocznego za pomocą tej wtyczki. Możesz także użyć Video Marketing Pro do tworzenia list odtwarzania wideo i wyświetlania ich w swojej witrynie. Dzięki tej wtyczce możesz tworzyć wysokiej jakości filmy dzięki zaawansowanym funkcjom edycji wideo. Możesz użyć Video Marketing Pro, aby dodać filmy do swojej witryny i przekonwertować więcej odwiedzających na klientów. Ta wtyczka jest świetna dla blogerów i firm, zarówno dużych, jak i małych. Jest całkowicie darmowy w użyciu i ma ponad 20 000 aktywnych instalacji.